Tercih Sebebiniz İçin Bir Çok Özellik Var!

Ücretsiz Deneyin

* 14 gün boyunca ücretsiz deneme. Kart bilgisi gerektirmez.


Dinamik Menü

Bu modül standart olarak gelmektedir. Dinamik menü modülü sayesinde menünüzü dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İstersen elle link verebilir, isterseniz açılır menüler aracılığıyla içerik sayfaları seçerek sistemin otomatik link vermesini sağlayabilirsiniz.


Seo & Meta Menü

Biwebo tüm içeriklerde seo bilgilerini özel olarak girmenizi sağlar. Ayrıca sabit sistem sayfalarının (Anasayfa, Çözümler listeleme, haberler listeleme, iletişim vs.) tüm seo bilgilerini ayarlar bölümünde size sunar.


Çoklu Dil

Ücretsiz 2 dil (Türkçe, İngilizce) ile hemen Biwebo yu kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz panelinizden dil seçeneklerini kapatabilirsiniz.


Kurumsal Firma Modülü

Kurumsal firmaların mersis no gibi firmaya özel paylaşması zorunlu olan bilgileri paylaşabileceğiniz ek firma bilgileri modülüdür.


Dosya Sistemi

Biwebo ile dosya barındırabilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Gelişmiş slayt modülü için video eklemek istediğinizde dosya sistemine videonuzu yükleyip slaytlarınızda kullanabilirsiniz.


Genel Sayfalar

Herhangi bir gruba bağlı olmayan içerik sayfaları için standart sayfa modülüdür. Biwebo'da standart olarak gelir.


Blog

Gelişmiş bir blog yapısıdır. Gelişmiş yorum ve puanlama sistemi mevcuttur. Blog yazılarınıza değişik kodlama dillerinde kodlarınızı yayınlayabilme imkanınız bulunmaktadır.


İç Sayfa

Sayfa içinde sayfalar ile dop dolu içerikler hazırlayın. Sayfa, haber, çözüm ve hizmetlerinizde sayfa içinde sayfaları çoklu dil desteği ile oluşturun.


Çözümler

Firmanızca sağlamış olduğunuz çözümler için özel bir modüldür. (modül yapısı geliştirilmeye devam ediyor)


Hizmetler

Firmanızca sağlamış olduğunuz hizmetler için özel bir modüldür. (modül yapısı geliştirilmeye devam ediyor)


Haberler

Firmalar haberlerini yayınladığında haberlerine dair tüm içeriği göstermek ister (Örn: resimler). Biwebo diğer modüllerinde olduğu gibi haber sisteminde de çoklu ortam ilişkilendirmeyi destekler. İster var olan bir galeriyi ilişkilendirin, isterseniz özel gizli bir galeri oluşturup ilişkilendirin.


Yorumlar

Bir çok içerik modülüne entegre olan yorumlar modülü gelişmiş bir sistemdir.


Referanslar

Resimli veya resimsiz olmak üzere değişik düzenlerle referanslarınızı paylaşmanızı sağlayan modüldür.


SSS

Akordiyon yapısı bulunan ve kategorize edilebilen sık sorulan sorular modülüdür.


Gelişmiş Slayt

Bu modül anasayfanızda slayt oluşturmanıza yarar. Video ve resimlerden oluşan slaytlarınızı bu modülle zamanlayayarak yayınlayabilirsiniz. Bütün bir senenin planını yapmaya ne dersiniz?


Çalışma Saatleri

Hizmet verdiğiniz alanda, satış departmanı ve teknik servis saatleriniz farklı olabilir. Ziyaretçilerinize her departmanın çalışma saatlerini ayrı ayrı gösterin.


Araç Satış

Marka, model, vites türü, kasa tipi vb. bir çok özelliği ekleyebilir, aracınızı sisteme kayıt ederken açılır menülerden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Araç ekspertiz raporu gösterebilirsiniz. Araç özellikleri seçimlerini yapabilirsiniz. Satış rezervasyon mesajı alabilirsiniz.


İlişkilendirmeler

Çoklu ortam medyalarınızı, dosyalarınızı sayfalarınıza ilişkilendirin. Sayfalarınızda galerileriniz yayınlansın, dosyalarınız indirilebilir dosya olarak gözüksün.


Global Resimler

Sayfa, haber, çözüm, hizmet, blog ve slayt gibi içeriklerinizi her dil için özel görsellerle yayınlayın.


Yapışkan Etiketler

Aracınız satıldı mı? "SATILDI", Aracınızın fiyatımı düştü? "İNDİRİM" gibi araçlarınızı yapışkan etiketlerle canlandırın.

Sizinle çalışmak ve büyümenize yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.