Biwebo Kurucusu

Merhaba ben Oğuzhan. Biwebo'nun kurucusuyum. Biwebo'yu hazırlarken bir "site yapıcı" mantığı ile değil de sektörlere yönelik ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmiş modülerlik yapısında olmasını hedefledim. Biwebo tamamen bir freelance oluşumudur. Yakın zamanda kurumsallaşmak için şimdiden çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. Biwebo bünyesinde çözüm odaklı hazırlanmış modüller barındırmaktadır. Her sektör için farklı modüller geliştirildi ve yenileri için çalışmalarda devam etmektedir. Biwebo sadece bir web sitesi olarak kalmayacak. Özellikle şirketler için e-ticaretten, depo yönetimine, araç satışından, insan kaynaklarına akdar bir çok özelliği barındırması hedeflenmektedir.
"Yapılacaklar (To-Do)" listemiz bir hayli kalabalık.
Takipte kalmayı unutmayın, sizleri her daim bilgilendiriyor olacağız.


Dinamik Web Site Yönetim Sistemi

Biwebo, sektöre özel modülleri bulunan dinamik altyapıya sahip web site ve içerik yönetim sistemidir. Standart içerik sayfaları, haberler, çözümler, hizmetler, satılık araçlar, blog ve daha bir çok modülü sayesinde ihtiyaca yönelik tam çözümler sunar.


Neden Biwebo?

Biwebo site yapıcı bir araç değildir! Biwebo birbirinden profesyonel olarak hazırlanmış tasarım seçenekleri bulunan web site ve içerik yönetim sistemidir. Biwebo ile statik web site yapıcılara göre çok daha profesyonel ve ihtiyaca yönelik web site sahibi olursunuz. Tasarımla uğraşmadan sadece içeriğinizi yöneterek web sitenizi yayına alabilirsiniz. Tasarım ile ilgili tüm desteği Biwebo size sunar.

Sizinle çalışmak ve büyümenize yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.